Red Squad

Kdo Jsme?

Jsme armadní organizace spadající pod Společenství Československých Flotil, která má jako hlavní úkol zaškolovat nováčky a sdružovat ty, kteří mají zájem o ground, nebo pozemní souboje chcete-li.

Jak se do RedSquad dostat?

Žádné podmínky pro vstup nejsou, bereme opravdu každého, kdo je členem jedné z flotil armady pod správou Czechoslovak Fleets 1st division. Nicméně doufáme, že když o vstup zažádáte, tak budete ochotni se učit nové věci a chovat se v rámci slušných mravů.

Jak se k nám teda dostat?

Napište Mail přímo ve hře, a to na handle (@Vrenn_soK).

Do předmětu napište : RedSquad – přihláška

Do zprávy napište:

  1. jméno postavy, kterou chcete přihlásit
  2. jaká jste classa (Taktik, Inženýr, nebo Vědec)
  3. z jaké flotily jste
  4. pokud máte změřené DPS na NTTE (Nukara Transdimensional Tactics Elite) tak nám zašlete jen poznámku že jste zapsaní v DPS league, pokud ne, nevadí.

Napište že to změřené  nemáte a my vám ho později buď změříme, nebo si ho můžete změřit  sami.

Jakmile zprávu pošlete, tak do dvou dnů vám zašleme potvrzovací mail ve hře, že jste byli zaregistrování a zašleme vám zároveň pozvánku do soukromého chatu pouze pro členy RedSquad, který je nutno si připojit (pokud se k vám pozvánka nedostane, tak napište někomu jinému s právy, a ten vám pozvánku pošle)

Co můžete čekat?

RedSquad nabízí zázemí jak pro nováčky, tak ostřílené veterány. Nováčci zde najdou podporu a zdroje informací o groundových bojích a ostatní zde najdou hráče, se kterými můžou zajít svoji oblíbenou groundovou misi aniž by se báli neúspěchu, který hrozí, když se mise jde s náhodnou skupinou lidí o kterých hráč neví nic. Z tohoto důvodu budou členové RedSquad seřazeni v žebříčku podle DPS naměřeného na PvE misi Nukara Transdimensional Tactics Elite a podle DPS jim bude přidělen i rank. Díky žebříčku bude mít každý člen přehled o svých spoluhráčích. Nově příchozí hráči dostanou automaticky rank Rekrut, dokud si nenechají změřit DPS. Seznam členů bude k dispozici se všemi podrobnostmi.

Členové RedSquad budou moci využívat kanál -RedSquad-, do kterého hráč dostane pozvánku po zpracování jeho přihlášky. Organizování různých akcí (PvE, PvP) a debaty mezi členy budou též probíhat na tomto kanále. Kanál byl vytvořen aby měli hráči z různých českých a slovenských flotil možnost si společně pokecat.

Ve hře jde hlavně o zábavu a o zábavu jde RedSquad nejvíce. Konec nezdařeným a deprimujícím pokusům v PvE misích a STFkách. S námi to dáte.

Přidejte s k nám.

Staňte se členy RedSquad.

Leaderboard – https://goo.gl/PL3Hdd

Články a návody – https://goo.gl/S3b804

Redsquad2