Novinky v STO: ročník I, série 34

Vyhlášeny vítězné screenshoty za srpen / august

http://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/7007973-august-screenshot-winners-on-screen%21

Příběhy Delta Kvadrantu

V relativně dlouhém článku nám Cryptic shrnul nezajímavá fakta ohledně vývoje hry a práce vývojářů až po vydání Delta Rising, ale na téma “příběhy Delta Kvadrantu” tam není nic …

Doktor

Po návratu z Delta Kvadrantu měl různé pletichy s tím, že ho Hvězdná Flotila považovala za svůj majetek. Chtěli ho dokonce připravit o jeho mobilní emitor. Když se vše vyřešilo, pracoval jako vedoucí nejrůznějších výzkumných týmů a snažil se i duplikovat svůj mobilní emitor. Chyběl mu však jeho starý život. Díky událostem spojeným s operací Delta Rising tak znovu nastoupil na pozici hlavního lékařského důstojníka na Voyageru.

Vyhlášena soutěž ve screenshotech za říjen / október

Soutěž na další měsíc, ve které lze vyhrát ZENy a možnost zařazení vašeho screenshotu mezi oficiální wallpapery STO. Více informací zde:
http://sto-forum.perfectworld.com/showthread.php?t=1239981

Delta Rising Operation Pack Giveaway

Od 1. do 13. října / októbra máme možnost vyhrát Operations Pack! Soutěže se můžete účastnit na oficiálním fóru hry, na facebooku, twitteru, instagramu, steamu a youtubu. Pro větší šanci na výhru to můžete zkusit na všech uvedených místech najednou ;). Více informací zde:
http://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/7008773-delta-rising-operations-pack-giveaways%21

Video o klíčových prvcích Delta Rising

Sleva na koupi C-Store lodí

Do 6. října / októbra máme možnost koupit si lodě nebo celé bundly z C-Store s 20% slevou! Je to skvělá příležitost jak ušetřit peníze nebo čas a utrpení spojené s grindem, kterého nás v nadcházejících měsících čeká víc než dost.

Rozšíření Operations Packu

Obsah operations packu byl rozšířen o hnusnou netrekovou intelligence “uniformu”, která je dostupná všem třem frakcím. Zajímavější je spíš přidání tří Delta Vanguard Tech Upgradů, které poskytnou 110 000 technologických bodů jakémukoliv předmětu s nulovou cenou v dilithiu.

Guardian Class Cruiser Livestream

Tento pátek se koná další livestream. Bude v něm předvádět nový tier 6 křižník třídy Guardian. Pokud bude alespoň 2000 diváků, bude možnost vyhrát 4 operations packy! K tomu je navíc možné vyhrát headset od Alienwaru.

Použité zdroje