Jak vstoupit do Czechoslovak Fleet / Czechoslovak House

Toto je návod pro všechny, kteří chtějí vstoupit do jedné z divizí Společenství Československých Flotil Spojené Federace Planet, Klingonské Říše a Romulanské Republiky. Máte v podstatě dvě možnosti.

Vstup pomocí Social Panelu (tento postup doporučujeme)

První možnost je najít flotilu v Social Panelu a přímo požádat o přijetí některého z členů disponujících právem náboru.

Klikněte na ikonu se třemi postavičkami na ovládací lište vpravo vedle minimapy nebo stiskněte klávesu “O”. Otevře se vám Social Panel. Zde vyberete záložku “Find Fleet”, jak ukazuje šipka. Malou šipečkou otevřete nabídku filtrů a jako kritérium hledání napíšete “czechoslovak fleet” nebo “czechoslovak house” (podle toho, kam chcete vstoupit). Czechoslovak Fleet 1st Division je určena pouze pro federační hráče, Czechoslovak Fleet 2nd Divison je určena především pro romulany, kteří si jako spojence zvolili Spojenou Federaci Planet a Czechoslovak House je určena jak pro klingonske hráče, tak pro romulany, kteří si jako spojence zvolili Klingonskou Říši. Vyhledávání potvrdíte tlačítkem “Search”. Objeví se vám hledaná flotila spolu se základními informacemi o ní. Vyhledávání flotil funguje pofidérně, takže pokud se vám nic nezobrazí, zkuste použít “Search” vícekrát. Kliknutím na tlačítko “Details” otevřete okno, ve kterém se mimo jiné objeví seznam online hráčů, kteří mají právo náboru do flotily. Klikněte na jednoho z nich pravým tlačítkem a pomocí soukromé zprávy (private message) ho požádejte o vstup do flotily. POZOR!!! free hráči mohou psát soukromé zprávy (PM) lidem mimo friend list až po odehrání 20ti hodin!

Po přijetí do flotily se nezapomeňte registrovat na fóru flotily náležícího k těmto stránkám, přečíst si flotilní směrnice a připojit se na flotilní chat kanál “CZSK Fleets”! Návod pro připojení kanálu a další užitečné informace obdržíte obratem po přijetí pozvánky do flotily prostřednictvím ingame mailu.

Vstup pomocí žádosti na společném chat kanálu československé komunity (tento postup nedoporučujeme)

Druhou možností je přihlásit se k CZSK chat kanálu, který používá výhradně česko-slovenská komunita, z níž je drtivá většina tvořena členy Czechoslovak Fleet 1st Division, Czechoslovak Fleet 2nd Division a Czechoslovak House. Postup pro přihlášení ke kanálu následuje:

Nejdříve pravým tlačítkem myši klikněte na jedno z tlačítek “Chat”, “NPC”, “Combat” na horní liště chatu, tak jak ukazuje šipka. To vám otevře možnosti Chatu, kde zvolíte záložku “Channels”, tak jak ukazuje další šipka. Do políčka join/create napíšete “czsk” a potvrdíte tlačítkem “Join”. V tom okamžiku se stáváte členem czsk kanálu a uvidíte zprávy, které tam kdokoliv napíše, stejně jako do něho můžete sami psát. Pro přijetí do flotily požádejte na kanálu, zda by vás mohl někdo přijmout. Dbejte na to, ať žádáte o vstup přímo do Czechoslovak Fleet nebo Czechoslovak House. Může se totiž stát, že vám pošle pozvánku někdo z jiných flotil, vzniknuvších po spuštění free to play. Pokud nikdo s právem náboru nebude online a neodpoví vám, v tom případě požádejte znovu později.

Kontakty na velení flotil

Czechoslovak Fleet 1st Division

  • Velitel – @admiral_mikey
  • Zástupce velitele – @weslo, @Jarod.Stradi
  • Důstojníci – @DarkSkret, @GabeLogan194, @huskyczech, @lonoyd, @rikisto, @Sejkovec, @talas1111, @vonShark, @chemist6lp, @Detak

Czechoslovak Fleet 2nd Division

  • Velitel – @Jarod.Stradi
  • Zástupce velitele – @admiral_mikey, @talas1111
  • Důstojníci – @GabeLogan194, @huskyczech, @lonoyd, @rikisto, @Sejkovec, @talas1111, @vonShark, @weslo, @chemist6lp, @Detak

Czechoslovak House

  • Velitel – @huskyczech
  • Zástupce velitele – @GabeLogan194, @Sejkovec
  • Důstojníci – @admiral_mikey, @DarkSkret, @Jarod.Stradi, @lonoyd, @rikisto, @talas1111, @vonShark, @weslo, @chemist6lp, @Detak

Obzvláště upozorňujeme na Czecho-Slovak Fleet, která s námi sice NEMÁ a NECHCE mít nic společného, ale i přesto na jednoznačnou žádost o invite jmenovitě a přímo do naší flotily zásadně zvou lidi k sobě. Většina takových hráčů je nová a nezasvěcená, proto pozvánku přijme. Takto přijatého hráče tedy informujeme, že není v té flotile, ve které chtěl být. Tento logický postup však Czecho-Slovak Fleet nazývá svinstvem, špinavostí a přebíráním hráčů. Proto se po přijetí prosím ujistěte, že jste v Czechoslovak Fleet 1st Division, Czechoslovak Fleet 2nd Division nebo Czechoslovak House a ne jinde (toto provedete přes ctrl+g a zde uvidíte název flotily). Je také možné, že se vás budou snažit odradit od vstupu k nám pomlouváním a špiněním naší flotily. Nenechte se zmást velmi podobným názvem nebo jejich lživou propagandou. Můžeme jen spekulovat, proč si zvolili tento název, ale Czecho-Slovak Fleet NENÍ Czechoslovak Fleet. Žádejte tedy o vstup raději přes social panel, viz výše.

Zda je z jejich strany špinavost nabírat hráče, kteří žádají o vstup vysloveně k nám, nebo z naší strany špinavost informovat takto nabrané hráče, že nejsou ve flotile, ve které chtěli být, o tom už si každý může udělat obrázek sám. Metodika náboru některých flotil je zarážející.

Pro pobavení … jejich varování před naší flotilou:
http://czechoslovakfleet.707.cz/forum/viewtopic.php?f=17&t=302
O pravdivosti / nepravdivosti jejich tvrzení si můžete udělat názor sami.

Po přijetí do flotily se nezapomeňte registrovat na fóru flotily náležícího k těmto stránkám, přečíst si flotilní směrnice a připojit se na flotilní chat kanál “CZSK Fleets”! Návod pro připojení kanálu a další užitečné informace obdržíte obratem po přijetí pozvánky do flotily prostřednictvím ingame mailu.