DOFF – zařazení do aktivního rosteru

Zdravím všechny DOFF-aře, ale i ostatní hráče, kteří DOFF-ům nevěnují speciální pozornost!

Tento příspěvek je určen zejména těm, kteří se v tomto tématu moc neorientují a měl by posloužit jako stručný přehled, jak lze pomocí DOFF-ů (Dutty Officers) a jejich zařazením do “aktivního rosteru” zlepšit vaše vlastnosti v boji, či v jiných oblastech hraní. Bohužel, mnoho hráčů podceňuje užitečnost DOFF-ů a věnuje jim jen malou pozornost. Mnohdy ale jejich správné zařazení dokáže nahradit celou dovednost (abbilitu), kterou nemáte již možnost uplatnit na svých důstojnících na můstku, BOFF-ech (Bridge Officers). Jindy dokáže výrazně vylepšit vaše bojové schopnosti, zkrátit CD (Cooldown), ale také urychlit “expení”, nebo snížení nákladů při nákupech.

kde přiřadit vašeho Doffa do aktivní služby

kde přiřadit vašeho Doffa do aktivní služby

jakou má specializaci a jaké vylepšení mi přinese Doff

jakou má specializaci a jaké vylepšení mi přinese Doff

 

Jelikož je množství DOFF-ů a tím i jejich využití velice rozsáhlé, navíc se v průběhu Seasons rozšiřuje a někdy i mění, není zrovna lehké si udržet kompletní přehled. Pro snadnější orientaci jsem tedy připravil přehled vlastností, které zařazením DOFF-a do aktivního rosteru můžete získat. Přehled je platný k začátku roku 2013. Je také možné, že není zcela kompletní, tak prosím o shovívavost, jak jsem již zmínil, systém je neustále doplňován a rozšiřován. DOFF-y lze získat plněním misí v DOFF systému, nákupem nebo výměnou u NPC k tomu určených (třeba na Akademii nebo flotilní základně), některé při otevření různých “Reward Pack”, každopádně snad všechny druhy můžete zakoupit na “Exchange”. Zde je jejich stručný přehled:

01_DOFF_zařazení do aktivního rosteru_v2

Věřím, že to zejména začínajícím hráčům pomůže. Přehled je možné průběžně aktualizovat, takže pokud si všimnete nějaké nepřesnosti, dejte vědět, abych jej poupravil.

S pozdravem @Lisak75